Eğitim Direktörü

Eğitim Direktörü

Bülent ÖZ
Eğitim Direktörü

 

1995 yılında Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum. Yüksek Lisansımı Dokuz Eylül Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanında tamamladım. Sınıf öğretmeni olarak tutkuyla başladığım öğretmenlik görevime; zümre başkanlığı, akademik müdür yardımcılığı, PYP Koordinatörlüğü ve Kurucu Müdürlük pozisyonlarında devam ettim. Bu yaşantı zenginliği bana anaokulundan liseye etkin bir okul yaratma konusunda değerli tecrübeler sağladı.

01 Aralık 2018 tarihinden itibaren Özel İzmir Dokuz Eylül Koleji Ailesine Eğitim Direktörü olarak katıldım. Bir okul lideri olarak tüm okul kavramına yürekten inanıyorum. Değerli çalışma arkadaşlarım ve değerli velilerimizle birlikte, sevgili öğrencilerimizi donanımlı bireyler olarak hayata hazırlıyor olacağız.

Sayın Velilerimiz, Değerli Çalışma Arkadaşlarım, Sevgili Öğrencilerimiz,

01 Aralık 2018 tarihinden itibaren aranıza katıldım. DEK Ailesinin bir üyesi olmaktan mutluyum. Okulumuzda yaşam boyu öğrenen bireyler olarak, Atamızın izinde, bilimin ışığında birlikte güzel bir yolculuğa çıktık.

Sevgili Öğrenciler,

Biz öğretmenleriniz olarak, içinizde var olan potansiyeli gerçekleştirebilmeniz, hedeflerinize ulaşabilmeniz için rehberiniz olacağız. Hepimiz öğrenenler topluluğunun değerli üyeleriyiz. Birbirimizden çok şey öğreneceğiz.

Sayın Veliler,

Evlatlarımızı yetiştirirken işbirliği içinde çalışacağız. Onları; tarihini bilen, gelenek göreneklerine sahip çıkan,  Atatürk ilke ve inkılaplarına gönülden bağlı, aklın ve bilimin ışığında düşünen, öğrenmeyi öğrenen, yarınlar için gerekli yaşam becerilerini kazanmış bireyler olarak yetiştireceğiz.

Değerli Meslektaşlarım,

Öğretme aşkı ile çıktığımız bu uzun yolculukta, ülkesine ve yaşadığı dünyaya faydalı olacak, fark yaratan işlere imza atacak, yüksek donanıma sahip nice nesiller yetiştireceğimize inanıyorum.

Tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize her 40 dakikanın verimli geçtiği, öğrenmekten keyif aldığımız, bilimle, sanatla, sporla dolu günler diliyorum.

Saygı ve Sevgilerimle