Ortaokul

Dokuz Eylül Koleji ailesi olarak çocuklarımızın içlerindeki kıvılcımları birer aleve dönüştürme hedefiyle çıktığımız bu yolda onların akademik ve sosyal yönden kendilerini ispatlamalarına destek olmak, gençliğe adım attıkları bu dönemde içlerindeki başarma arzusunu ve cesaretini eğitim öğretimle birleştirerek önlerine açılan pencerelere kültür ve bilginin ışığıyla bakmalarını sağlamak için buradayız.

Yapacağımız yoğun akademik çalışmaların yanı sıra çocuklarımızın psikolojik ve sosyal yönlerini de besleyecek olan etkinliklerimizle onları gerek karşılaşacakları sınavlarda gerekse sosyal çevrelerinde daha başarılı, daha mutlu ve hayata daha pozitif bakan bireyler olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz. Akademik yönlerini destekleyen etüt, birebir ve proje çalışmalarının yanında müzik spor ve sanat gibi keyif alacakları etkinlikleri de barındıran programımız çocuklarımızı her açıdan doyuma ulaştıracak ve onların akademik çalışma hayatlarına renk katacaktır.

Her şey geleceğimize yön verecek olan gençlerin psikolojik, sosyal ve akademik başarıları için hazırlanmıştır. Çalışma ortamlarının, kütüphanelerin ve sosyal tesislerin onların ilgi ve ihtiyaçlarına uygun, ferah, nezih ve geniş bir alanda kurulmasının en büyük nedeni de budur.