Hakkımızda

Tanıtım Videomuz için Tıklayın

Değerli anne babalar;

Eğitim öğretime yeni bir renk katmak adına çıktığımız bu yolda en büyük gayemiz hepimizin en kıymetlileri olan çocuklarımızı çok daha mutlu bireyler olarak yetiştirmektir. ”Her çocuk özeldir“ bilinciyle başladığımız yolculuğumuzda amacımız çocuklarımızın kendilerine güvenen, ayakları üstünde sağlam duran, başarılı, kültürel ve ahlaki değerlerine sahip, bireyler olarak yetişmesini sağlamaktır.

Geçmişten günümüze değişen hayat şartları ve teknolojik gelişmelerin yaşantımıza olumlu-olumsuz birçok etkisi olduğunun farkındayız. 9 Eylül Koleji olarak karşılaştığımız bu olumsuz şartları elimizden geldiğince olumlu hale getirerek çocuklarımızın özgüveni yüksek ve başarılı bireyler olarak hayata atılmalarını sağlamak da bu yola çıkmamızın en önemli nedenlerinden biri.

Bizler inanıyoruz ki çocuklarımız içlerinde bir cevher barındırıyor ve inanınız ki bu cevherler en güzel şekilde işlenerek çok daha kıymetli hale gelecektir. Çocuklarımızın içlerinde barındırdıkları saf ve doğal cevherleri alanında uzman eğitim kadromuzun ve siz değerli anne babaların desteğiyle birlikte daha etkin hale getirmeye ne dersiniz?

2018 yılı eylül ayında eğitim – öğretime başlayacak olan 9 Eylül Koleji Atatürk ilke inkılâplarına bağlı, çağımızın getirdiği yenilikleri takip edebilen, insan haklarına saygılı, doğa ve çevre bilinci gelişmiş, özgüveni kuvvetli, geleceğe yön verebilecek nesiller yetiştirmeyi hedefliyor. Mutlu yarınlar için büyük bir aile kuruyoruz sizleri de aramızda görmekten gurur(onur)duyarız.