Müdürler

Müdürler

Dr. Gülnur DOĞANATA
Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü

 

Özgeçmişi

 

Anadolu ve Fen Lisesi müdürü olarak görev yapan Dr. Gülnur Doğanata, 1983 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Sosyal Bilimler Eğitimi bölümünden birincilikle mezun olmuştur. 1983-1986 yılları arasında Eğitim Fakültesinde araştırma asistanı olarak görev yapmış ve  yine aynı üniversitede “Eğitim Programları ve Öğretim” anabilim dalında yüksek lisansını tamamlamıştır. 1986 yılında devlet bursuyla Amerika Birleşik Devletlerine doktora eğitimine gönderilmiştir. University of Minnesota, Minneapolis’de 1 yıl dil hazırlık eğitiminden sonra, 1987 yılında Kaliforniya Üniversitesi, Los Angeles (UCLA) de doktora eğitimine başlamıştır.  1993 yılında doktora derecesini alan Dr. Doğanata, UCLA, Dokuz Eylül Üniversitesi, Fairleigh Dickinson Üniversitesi işbirliği ile İzmir İleri Eğitim Kurumu, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü ve İzmir Üniversitelerinde öğretim üyesi ve yönetici pozisyonlarında çalışmış, Avrupa Birliği projeleri yürütmüştür.

Çok sayıda yüksek lisans ve doktora tez danışmanlığını yürüten Dr. Doğanata’nın yayınlanmış 50 den fazla ulusal ve uluslararası makalesi ve yazar olarak ya da editörlüğünü yaptığı 8 kitabı, pek çok sempozyum ve seminerleri mevcuttur.

 

 

 

Filiz LALE
Anaokulu Eğitim Koordinatörü

 

Özgeçmişi

 

2008 Eskişehir Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Eğitimi Öğretmenliği mezunuyum. 18 yıla yakın özel okul deneyimi sahibiyim. 2000-2008 yılları aralığında anaokulu öğretmenliği yaptıktan sonra 2008 yılından itibaren Anaokulu Müdürlüğü, Anaokulu işletmeciliği , Kurucu Müdür olarak meslek hayatıma devam etmiş bulunmaktayım.

Meslek hayatım içerisinde araştırma, öz motivasyon , girişimcilik ve farklı yetenekler edinme noktasında kendini sürekli geliştiren biri olarak çeşitli dergilerde “okul öncesi ve çocuk” konulu köşe yazarlığı üstlendim.

Öğrencilerimiz açısından hayatımızın en değerli parçası olan bilgi ve sevgiyi paylaşmak üzere 2018 yılından itibaren Dokuz Eylül Kolejinde Anaokulu Eğitim Koordinatörü olarak görevime ve meslek hayatıma devam etmekteyim.