Müdürler

Müdürler

Gülden GÜLER
Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü
Özgeçmişi

 

Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Tarih Öğretmenliği bölümünden 1993 yılında mezun oldu.1994 -2020 yılları arasında İzmir’de özel okullarda öğretmen ve idareci pozisyonlarında görev aldı. Görev yaptığı kurumlarda TÜBİTAK, AB, Çevre ve Sosyal Sorumluluk projelerinde danışmanlık görevi üstlendi. 2020 temmuz ayından itibaren Dokuz Eylül Koleji-Anadolu ve Fen Lisesi Müdürlüğü görevini yürütmektedir

Hakan SOLMAZ
Ortaokul Müdürü
Özgeçmişi

 

Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümünden 2000 yılında mezun oldu. 2001 – 2008 yıllarında Bornova Kolejinde Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği görevinde bulundu. 2008 – 2011 yıllarında spor kulübünü kurarak yöneticiliğin yanı sıra basketbol, voleybol ve tenis antrenörlük görevlerini üstlendi. 2011 –  2017 yıllarında Dokuz Eylül Üniversitesi Özel 75. Yıl Kolejinde Okul Müdür Yardımcılığı görevinde bulundu. 2017 -2019 yıllarında Özel Zübeyde Hanım Ortaokul Müdürlüğü görevinde bulunduktan sonra 2019 yılı Ağustos ayından bu yana Özel İzmir Dokuz Eylül Koleji ailesinin Ortaokul Müdürlüğü görevini yürütmektedir.

Esra DAĞ ÖRÜN
Anaokulu ve İlkokul Müdürü
Özgeçmişi

 

Esra Dağ Örün 2007 yılında Muğla Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden; 2010 yılında Ege Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Tezli Yüksek Lisans Programından; 2018 yılında ise Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Lisans Programından mezun olmuştur.Meslek yaşantısı boyunca İzmir’in ileri gelen iki özel okulunda sınıf öğretmenliği ve anaokulu-ilkokul akademik koordinatörlüğü görevlerini sürdürmüştür.
DEHB, disleksi, özgül öğrenme güçlüğü ve özel gereksinimli öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik farklı eğitimler almıştır. Ders tasarımları, proje geliştirme, iyi örnek ders planları ve uygulamaları ile ulusal ve uluslararası pek çok kongrede (EJER, UEBK, IBESC, ERG, EDK, ETP ) sunum yapmış; yeni nesil soru hazırlama komisyonlarında ulusal sınavlarda kullanılmak üzere ilkokul ve ortaokul seviyesinde sorular yazmıştır.2020 – 2021 Eğitim Öğretim yılından itibaren Özel İzmir Dokuz Eylül Koleji ailesine Anaokulu ve İlkokul Müdürü olarak katılan Esra Dağ Örün evli ve bir çocuk annesidir.